Návod Abus BORDO Combo 6100 Zámok na bicykel

Potrebujete návod na Abus BORDO Combo 6100 Zámok na bicykel? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 0.72 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Abus BORDO Combo 6100 Zámok na bicykel a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Abus?
Áno Žiadny
38%
62%
8 hlasy

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

tony 09-12-2019
vaše pokyny k súprave zámkov sú nanič-hrozné ilustrácie a žiadne „písomné“ pokyny krok za krokom. gratulujem, práve ste prekonali úplnú nešikovnosť Číňanov v poskytovaní adekvátnych pokynov k produktu. Je pekné vytvoriť dobre upravený produkt - a je úplne neprijateľné, ak zákazníkovi neukážete, ako ho používať.

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Tom 27-06-2020
Úplne súhlasím ...... potrebujem viac pokynov ..... alebo niekoho, s kým sa o tom porozprávať. Cena tejto veci v Kanade si vyžaduje väčšiu pomoc z vašej strany.

Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Robert princehouse 11-01-2020
Hrozný produkt. Skúšali sme len 1 hodinu G, aby sa tlačidlo otvorilo..posledné rozhodnutie musí byť chybné..odoslanie späť..prečo nemôžete vytlačiť pokyny

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Návod pôvodne vydala spoločnosť Abus.