Návod Adler AD 2818 Strojček na vlasy

Potrebujete návod na Adler AD 2818 Strojček na vlasy? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 5.39 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Adler AD 2818 Strojček na vlasy a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s Adler AD 2818 Strojček na vlasy?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu Adler AD 2818 Strojček na vlasy papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať Adler. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu Adler AD 2818 Strojček na vlasy v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka Adler
Model AD 2818
Kategória Strojčeky na vlasy
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 5.39 MB

Všetky príručky pre Adler Strojčeky na vlasy
Ďalšie príručky od Strojčeky na vlasy

Často kladené otázky o Adler AD 2818 Strojček na vlasy

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Čo znamenajú veľkosti strojčeka? Overená
Veľkosti strojčeka všeobecne označujú množstvo vlasov, ktoré po ostrihaní zostane. Čím vyššie číslo, tým dlhší účes.

Bolo to užitočné (231) Čítaj viac
Môžem použiť strojček na vlasy na mokré vlasy? Overená
Nikdy nepoužívajte zastrihávač vlasov na mokré vlasy. Strihač vlasov sa môže zaseknúť a spôsobiť bolesť. Voda môže tiež spôsobiť hrdzanie čepele zastrihávača vlasov.

Bolo to užitočné (97) Čítaj viac

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o Adler AD 2818 Strojček na vlasy. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Návod Adler AD 2818 Strojček na vlasy