Návod - Adler AD 4486 Varič vajec

Potrebujete návod na Adler AD 4486 Varič vajec? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 2.95 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Adler AD 4486 Varič vajec a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Adler?
Áno Žiadny
0%
100%
1 hlas

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako dlho mám variť vajcia? Overená
Závisí to od toho, aké tvrdé by malo byť vajce a aké veľké je vajce. Všeobecne sa dá povedať, že pri mäkkých vajciach by doba varu mala byť 3 - 4 minúty, stredne uvarené 5 - 6 minút a vajcia uvarené natvrdo 8 - 10 minút. Výsledky sa môžu líšiť podľa značiek a modelov.

Bolo to užitočné (96)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod pôvodne vydala spoločnosť Adler.