Návod - Adler AD 4622 Ponorný mixér

Potrebujete návod na Adler AD 4622 Ponorný mixér? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 2.6 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Adler AD 4622 Ponorný mixér a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Adler?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako môžem najlepšie vyčistiť tyčový mixér? Overená
Väčšina tyčových mixérov má odnímateľný kúsok, ktorý je možné vložiť do umývačky riadu, čo by malo byť uvedené v príručke. Ručné čistenie je možné vykonať vložením nožov do misky s teplou vodou a zapnutím tyčového mixéra. Ak chcete, pridajte trochu pracieho prostriedku. Čepele nikdy nesušte, mohlo by to spôsobiť ich otupenie.

Bolo to užitočné (53)
Ako môžem použiť rôzne rýchlosti? Overená
Najlepšie je začať s najmenšou rýchlosťou a najvyššou rýchlosťou. Takto dosiahnete najlepšie výsledky a najmenšie postriekanie.

Bolo to užitočné (23)
Môžem po použití kábel omotať okolo zariadenia? Overená
Je lepšie to nerobiť, pretože by to mohlo poškodiť kábel. Najlepšie urobíte, ak kábel zabalíte tak, ako bol zabalený.

Bolo to užitočné (3)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod pôvodne vydala spoločnosť Adler.