Návod Advent ADE-AD2 Klávesnica

Potrebujete návod na Advent ADE-AD2 Klávesnica? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 25.85 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Advent ADE-AD2 Klávesnica a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Advent?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Písmená na klávesnici nie sú na miestach, na ktoré som zvyknutý, prečo to tak je? Overená
Väčšina klávesníc používa rozloženie QWERTY, ktoré predstavuje prvých šesť písmen na klávesnici. Existujú však rôzne rozloženia klávesnice, ktoré zodpovedajú konkrétnym potrebám určitého jazyka. Je tiež možné, že došlo k zámene klávesov klávesnice. Najmä u starších klávesníc je to ľahké.

Bolo to užitočné (712)
Aký je najlepší spôsob čistenia klávesnice Overená
Nikdy nevkladajte predmety medzi okraje klávesov, pretože by to hlavne vtlačilo nečistoty a poškodilo klávesnicu. Najlepšie je klávesnicu čistiť stlačeným vzduchom, pričom klávesnicu držte hore nohami. Horná časť klávesov sa dá vyčistiť mierne vlhkou handričkou.

Bolo to užitočné (46)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod pôvodne vydala spoločnosť Advent.