Návod ADX ADEFBH0117 Písací stôl

Potrebujete návod na ADX ADEFBH0117 Písací stôl? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 0.92 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na ADX ADEFBH0117 Písací stôl a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky ADX?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aká je ideálna výška kancelárskej stoličky v porovnaní s pracovným stolom? Overená
Aby ste dosiahli optimálnu polohu na sedenie, stolička by mala byť vo výške, aby vaše chodidlá boli položené rovno na podlahe a horné a dolné končatiny boli v 90-stupňovom uhle. V tejto polohe sa dotknite kľúčnej kosti a ruku nechajte visieť pozdĺž tela. Výška vášho lakťa je ideálnou výškou vášho stola.

Bolo to užitočné (108)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod ADX ADEFBH0117 Písací stôl