Návod AEG BEWS18-125 X Uhlová brúska

Potrebujete návod na AEG BEWS18-125 X Uhlová brúska? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 6.3 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na AEG BEWS18-125 X Uhlová brúska a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky AEG?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Na aké materiály môžem použiť uhlovú brúsku? Overená
Uhlové brúsky sa najlepšie hodia na kov alebo kameň. Zariadenia generujú veľa tepla, a preto sa veľmi nehodia na použitie na drevo alebo plast.

Bolo to užitočné (32)
Musím pri používaní uhlovej brúsky nosiť ochranu sluchu? Overená
Áno, mal by si. Aj keď sa množstvo hluku produkovaného uhlovou brúskou môže u rôznych značiek a modelov líšiť, dlhodobé vystavenie hlasnému hluku môže spôsobiť trvalé poškodenie sluchu. Preto je dobré nosiť ochranu sluchu.

Bolo to užitočné (4)
Musím pri používaní uhlovej brúsky nosiť ochranu očí? Overená
Áno. Počas brúsenia môžu malé častice vyletieť. Keď zasiahnu oko, môžu spôsobiť trvalé poškodenie očí. Preto je vždy potrebné nosiť ochranu očí.

Bolo to užitočné (0)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod pôvodne vydala spoločnosť AEG.