Návod AEG KMR721000B Mikrovlnná rúra

Potrebujete návod na AEG KMR721000B Mikrovlnná rúra? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 0.42 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na AEG KMR721000B Mikrovlnná rúra a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky AEG?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Moja mikrovlnka sa nespustí po stlačení štartovacieho tlačidla, čo mám robiť? Overená
V mnohých prípadoch sa dvierka mikrovlnnej rúry nezavreli správne. Otvorte a zatvorte dvere a skúste to znova.

Bolo to užitočné (2304)
Môžem používať mikrovlnnú rúru, ak otočný tanier nefunguje? Overená
Otočný tanier zabezpečuje rovnomernú distribúciu tepla. Ak nefunguje, mikrovlnnú rúru nie je možné používať správne. Dajte ju opraviť.

Bolo to užitočné (1556)
Sľudová / kartónová platňa vo vnútri mikrovlnnej rúry sa odtrhla. Môžem stále používať mikrovlnku? Overená
Nie, absolútne nie. Sľudová / kartónová platňa je vlnovod, ktorý distribuuje mikrovlnky. Vložte ho späť alebo získajte náhradu.

Bolo to užitočné (820)
Mikrovlnka je zapnutá, ale nefunguje. Prečo? Overená
Je možné, že sa dvere správne nezatvárajú. Z bezpečnostných dôvodov nebude mikrovlnná rúra fungovaťj, kým nie sú dvere úplne zatvorené. Niekedy sa to dá vyriešiť nastavením závesu dverí.

Bolo to užitočné (805)
Moja mikrovlnná rúra stále vydáva hluk, aj keď je hotová. Je to normálne? Overená
Áno, je to normálny zvuk. Po použití ventilátor ochladzuje mikrovlnnú rúru. Trvanie závisí od toho, ako dlho mikrovlnná rúra funguje.

Bolo to užitočné (708)
Prečo sa do mikrovlnnej rúry nesmú vkladať kovové predmety? Overená
Mikrovlnné žiarenie cez kov neprechádza, ale sa od neho odráža. Keď sa mikrovlnné žiarenie odrazí od rovnakého miesta, môže dôjsť k iskreniu.

Bolo to užitočné (510)
Môžem prevariť vodu v mikrovlnke? Overená
Nie, absolútne nie. Voda sa môže prehriať. To znamená, že voda môže bez varu dosiahnuť teplotu nad 100 ° C. Keď sa táto voda dotkne nejakého predmetu, môže okamžite vrieť a vystreknúť a spôsobiť popáleniny.

Bolo to užitočné (504)

Loading…

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod AEG KMR721000B Mikrovlnná rúra