Návod AEG KWK884520M Vinotéka

Potrebujete návod na AEG KWK884520M Vinotéka? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 3.51 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na AEG KWK884520M Vinotéka a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky AEG?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môžem uložiť červené a biele víno do tej istej skrinky na víno? Overená
Áno. Červené a biele víno sa podáva pri rôznych teplotách, ale ideálna skladovacia teplota je rovnaká a je 12 ° C.

Bolo to užitočné (176)
Kúpil som si novú skrinku na víno, môžem ju ihneď zapnúť? Overená
Nie, pred zapnutím musí byť skrinka na víno stáť vo zvislej polohe najmenej 4 hodiny. Je to preto, lebo sa musí chladiaca kvapalina usadiť.

Bolo to užitočné (101)
Ak chcem, aby bola chladnička s mrazničkou chladnejšia, mám zvoliť vyššie alebo nižšie nastavenie? Overená
U väčšiny chladničiek s mrazničkami znamená vyššie nastavenie to, že stroj bude chladiť tvrdšie. Pri nižšom nastavení bude stroj chladiť menej tvrdo a teplota v chladničke s mrazničkou bude vyššia.

Bolo to užitočné (98)
Ako dlho trvá, kým moja chladnička po zapnutí dosiahne nastavenú teplotu? Overená
Závisí to od veľkosti, veku a modelu chladničky. Môže trvať niekoľko hodín až 24 hodín, kým chladnička dosiahne nastavenú teplotu. Proces je možné urýchliť vložením tovaru, ktorý sa rýchlo kazí, do chladničky. Cítením vzduchu vo vnútri nie je možné správne merať teplotu v chladničke. Najlepším spôsobom, ako zistiť, či chladnička dosiahla nastavenú teplotu, je vložiť do chladničky pohár vody s teplomerom.

Bolo to užitočné (48)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod pôvodne vydala spoločnosť AEG.
Návod AEG KWK884520M Vinotéka