Návod AEG L14810 Práčka so sušičkou

Potrebujete návod na AEG L14810 Práčka so sušičkou? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.03 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na AEG L14810 Práčka so sušičkou a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky AEG?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Moja práčka so sušičkou vydáva veľa hluku a / alebo hlasno vibruje, čo s tým môžem urobiť? Overená
Je možné, že práčka so sušičkou nebola vyrovnaná. Môžete to urobiť úpravou nôh, aby bola dokonale vyrovnaná. Problém môže spôsobiť aj vloženie väčšieho množstva oblečenia do stroja. Pokiaľ nie sú príčinou vášho problému, mali by ste sa obrátiť na výrobcu.

Bolo to užitočné (1069)
Moja práčka so sušičkou vonia, čo s tým môžem urobiť? Overená
K dispozícii sú práčky so sušičkou so samočistiacimi vlastnosťami. Ak tieto funkcie nie sú k dispozícii, je možné pridať 100 ml bieleho octu alebo 100 g kryštálov sódy a nechať práčku so sušičkou spustiť program s 90 ℃.

Bolo to užitočné (270)
Aký je rozdiel v použití medzi práčkou so sušičkou a samostatnou práčkou a sušičkou? Overená
Najväčšou výhodou práčky so sušičkou je, že zaberá menej miesta. Samostatná sušička však bude schopná sušiť viac ako práčka so sušičkou. Práčka so sušičkou tiež spotrebuje relatívne viac energie a vyžaduje viac času.

Bolo to užitočné (123)
Môžem pripojiť práčku so sušičkou k predlžovaciemu káblu? Overená
Spotrebiče, ktoré vyžadujú veľké množstvo energie, napríklad práčka so sušičkou, nemožno pripojiť k všetkým predlžovacím káblom. Zistite, aká je spotreba energie práčky so sušičkou, ktorá je uvedená vo wattoch. Skontrolujte, či to predlžovací kábel zvládne. Existujú predlžovacie káble s hrubšími káblami, ktoré sú vyrobené na manipuláciu s väčšími spotrebičmi.

Bolo to užitočné (113)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod pôvodne vydala spoločnosť AEG.
Návod AEG L14810 Práčka so sušičkou