Návod Anex Cross Kočík

Potrebujete návod na Anex Cross Kočík? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.02 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Anex Cross Kočík a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Anex?
Áno Žiadny
0%
100%
1 hlas

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aké sú výhody a nevýhody používania pneumatík na kočíku? Overená
Najväčšou výhodou vzduchových pneumatík na kočíku je, že sú veľmi pohodlné pre dieťa aj pre osobu tlačiacu kočík. Pneumatiky zabezpečujú tlmenie na nerovnom povrchu, napríklad v lese alebo na pláži. Nevýhodou je, že vzduchové pneumatiky môžu vybiehať.

Bolo to užitočné (126)
Aké sú výhody a nevýhody používania pevných pneumatík na kočíku? Overená
Vďaka pevným pneumatikám je kočík veľmi agilný. Nevýhodou je, že plné pneumatiky poskytujú menšie tlmenie, a preto sú menej pohodlné ako vzduchové alebo penové pneumatiky.

Bolo to užitočné (71)
Aké sú výhody a nevýhody používania penových pneumatík na kočíku? Overená
Najväčšou výhodou penových pneumatík na kočíku je, že nemôžu ísť na plocho. Penové pneumatiky tlmia o niečo menej ako vzduchové pneumatiky, sú však pohodlnejšie ako pevné pneumatiky. Mnoho moderných kočíkov používa kombináciu pevných pneumatík vpredu a penových pneumatík vzadu, vďaka čomu je kočík svižný a pohodlný.

Bolo to užitočné (71)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Светлана 29-06-2019
Ahoj. Povedzte mi, ako môžete čistiť kokosový matrac?

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Karolin Woldai 05-01-2022
Môžete dať kokosový matrac do práčky?

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Jmshc 08-04-2022
Dobrý deň, kde nájdeme kolesá ku kočíku

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Návod Anex Cross Kočík