Návod Atika ASP 10 T Štiepačka dreva

Potrebujete návod na Atika ASP 10 T Štiepačka dreva? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 2.41 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Atika ASP 10 T Štiepačka dreva a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Atika?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Koľko ton sily potrebuje môj štiepač dreva? Overená
Pre ľahké osobné použitie je postačujúce 22 alebo 27 ton sily na výrobu vlastného palivového dreva. Pri vysokom osobnom použití sa odporúča použiť 25 ton. Na priemyselné použitie sa odporúča 40 ton a viac.

Bolo to užitočné (66)
Potrebujete štiepačku dreva nabrúsiť? Overená
Pri bežnom použití na dreve nie je potrebné štiepačku dreva brúsiť.

Bolo to užitočné (44)
Aký je rozdiel medzi horizontálnym a vertikálnym štiepačom dreva? Overená
Horizontálne štiepačky dreva majú spravidla menší výkon a zvládnu iba tenšie kmene. Vertikálne modely môžu brať širšie guľatiny a mať viac energie.

Bolo to užitočné (41)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Paul Jürgens 01-01-2022
Kúpil som si Atika ASP 10 na štiepanie dreva ako výstavný predmet. Chýbajúci elektrický vypínač som kúpil v predajni náhradných dielov, takže je originál. Žiaľ, farby káblov idúcich od spínača sú iné ako vo svorkovnici na motore. Môže mi niekto poslať schému zapojenia alebo fotku ako by to malo vyzerať? Pripojí ho kamarát, ktorý je majster elektrikár, Vopred ďakujem!

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Návod Atika ASP 10 T Štiepačka dreva