Návody na CD prehrávače

Ďalej sú uvedené všetky značky CD prehrávače, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môžem sám opraviť škrabance na CD? Overená
Škrabance bránia laseru v správnom načítaní disku. Ak sú škrabance iba povrchové, je možné ich opraviť sami vyleštením disku mierne abrazívnou zmesou. Ideálne je použiť profesionálnu brúsnu zmes, ale je možné použiť aj bežnú zubnú pastu. Po vyleštení disku je potrebné ho umyť a nechať vysušiť. Existujú špecializované podniky, ktoré to dokážu.

Bolo to užitočné (10)