Návody na Mp3 prehrávače

Ďalej sú uvedené všetky značky Mp3 prehrávače, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aký je rozdiel medzi MP3, WAV, AIFF a FLAC? Overená
Rozdiel je v tom, že WAV, AIFF a FLAC sú bezstratové typy súborov, kde Mp3 je „stratový“ typ súboru. To znamená, že na vytvorenie MP3 sa použije väčšie množstvo kompresie. Tým sa súbory zmenšujú, ale vedie to aj k strate kvality.

Bolo to užitočné (18)
Čo mám robiť, keď pripojím k prístroju slúchadlá, ktoré nepracujú správne. Overená
Je možné, že sa v otvore, kde sú pripojené slúchadlá, nahromadili nečistoty, ktoré bránia v správnom kontakte. Najlepšie sa to čistí stlačeným vzduchom. Ak máte pochybnosti, dajte to urobiť odborníkom.

Bolo to užitočné (14)
Čo znamená Mp3? Overená
Mp3 je skratka pre MPEG3. Toto je skratka pre Moving Picture Experts Group Layer-3 Audio. Mp3 je najpoužívanejší formát súborov na ukladanie a prehrávanie hudby alebo iných zvukových foriem.

Bolo to užitočné (9)
Koľko je kilobajt, megabajt, gigabajt a terabajt? Overená
Jeden kilobajt pozostáva z 1 000 bajtov. 1 megabajt = 1 000 kilobajtov. 1 gigabajt = 1 000 megabajtov. 1 terabajt = 1 000 gigabajtov.

Bolo to užitočné (8)