Návody na Acer Projektory

Ďalej sú uvedené všetky modely Acer Projektory, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môžem vypnúť projektor ihneď po jeho použití? Overená
Po použití je lampa projektora naďalej veľmi horúca. Po použití je najlepšie nechať projektor zapnutý, aby mal vnútorný ventilátor čas na ochladenie lampy. Predĺži sa tak životnosť lampy.

Bolo to užitočné (110)
Čo je korekcia lichobežníkového skreslenia? Overená
Projektor často nie je možné umiestniť priamo pred plátno alebo stenu. Z tohto dôvodu sa môže premietaný obraz skresliť. Toto je základný efekt. Korekcia lichobežníkového skreslenia je funkcia, ktorá rieši toto skreslenie. Nie všetky projektory ponúkajú korekciu lichobežníkového skreslenia.

Bolo to užitočné (73)
Aký je kontrastný pomer? Overená
Kontrastný pomer hovorí, ako ďaleko je najbelšia biela od najčiernejšej čiernej. Kontrastný pomer napríklad 400: 1 znamená, že najčiernejšia čierna na obrazovke je 400-krát tmavšia ako najbelšia biela. Vysoký kontrastný pomer prispieva k ostrosti obrazu.

Bolo to užitočné (39)
Kde nájdem sériové číslo môjho projektora Acer? Overená
SNID a sériové číslo nájdete na spodnej strane projektora. SNID sa vždy skladá z 11 alebo 12 číslic. Poradové číslo pozostáva z čísel a písmen, nikdy však nebude obsahovať písmeno „O“.

Bolo to užitočné (3)