Manuály pre Autorádiá

Ďalej sú uvedené všetky značky Autorádiá, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Čo je DAB +? Overená

DAB + je nástupcom signálu FM a je skratkou pre Digital Audio Broadcasting. Jedná sa o digitálny signál, ktorý umožňuje viac kanálov v rámci rovnakej šírky pásma a umožňuje jednoduchšie prepínanie medzi kanálmi.

Bolo to užitočné (502) Čítaj viac

V autorádiu je uviaznuté CD. Čo mám robiť? Overená

Niektoré autorádiá majú funkciu na vysunutie uviaznutých diskov CD. Vypnite vozidlo a stlačte súčasne na 10 sekúnd tlačidlo „zapnúť“ a „vysunúť“. Ak to nefunguje, naštartujte auto a skúste to znova.

Bolo to užitočné (280) Čítaj viac

Aký je rozdiel medzi FM a AM? Overená

FM a AM sú obe formy modulácie používané na prenos signálu. FM znamená Frekvenčná modulácia a AM znamená Amplitude Modulation. AM je najstaršia forma modulácie. Najväčší rozdiel je v tom, že signál FM je oveľa silnejší ako signál AM.

Bolo to užitočné (276) Čítaj viac

Aké veľké autorádio sa hodí k môjmu autu? Overená

Existujú dve štandardné veľkosti autorádia, 1-DIN a 2-DIN. 1-DIN je štandardne tenký model a 2-DIN je dvojnásobok tejto výšky. 2-DIN autorádiá majú často priestor na obrazovku, na ktorej sa zobrazujú navigačné informácie alebo prehrávajú filmy.

Bolo to užitočné (237) Čítaj viac