Manuály pre Strešné boxy

Ďalej sú uvedené všetky značky Strešné boxy, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Akou rýchlosťou môžem ísť, keď mám na aute namontovaný strešný box? Overená

Vo všeobecnosti neplatí žiadne presné obmedzenie. Strešný box však môže ovplyvniť kvalitu jazdy. Preto sa odporúča neprekračovať rýchlosť 130 kilometrov za hodinu.

Bolo to užitočné (344) Čítaj viac

Ovplyvňuje strešný box moju spotrebu paliva? Overená

Áno. Aj keď presné množstvo závisí od automobilu a strešného boxu, dá sa povedať, že spotreba paliva stúpne s 1 litrom na 100 kilometrov pri priemernej rýchlosti 100 km / h.

Bolo to užitočné (171) Čítaj viac

Aký je najlepší spôsob nakladania strešného boxu? Overená

Najskôr sa pokúste naložiť najťažšie predmety do samotného automobilu a najľahšie predmety naložiť do strešného boxu. Rozložte váhu rovnomerne na strešný box, najťažšie predmety v strede, nad strešné tyče. Zaistite, aby sa predmety v strešnom boxe nemohli hýbať, a zakryte všetky ostré predmety, aby ste zabránili poškodeniu strešného boxu alebo inej batožiny.

Bolo to užitočné (161) Čítaj viac