Návod BanBao set 8779 Transportation Vysokozdvižný vozík

Potrebujete návod na stavanie BanBao set 8779 Transportation Vysokozdvižný vozík? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod na stavanie vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.65 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na BanBao set 8779 Transportation Vysokozdvižný vozík a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky BanBao?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Moja sada BanBao bola neúplná, čo mám robiť? Overená
Kontaktujte BanBao a povedzte im číslo sady, stránku v pokynoch, na ktorých je kus použitý, a popis tohto kusu. Poskytnú vám náhradu.

Bolo to užitočné (96)
Ako môžem zabrániť zafarbeniu mojich hračiek BanBao? Overená
Dvaja najväčší prispievatelia k zmene farby plastov hračiek BanBao sú dlhodobé vystavenie slnečnému žiareniu a cigaretovému dymu. Snažte sa ich minimalizovať pri ukladaní vášho BanBao

Bolo to užitočné (50)
Sú tehly BanBao kompatibilné s kockami Lego? Overená
Áno, väčšina tehál BanBao sa hodí aj na lego tehly.

Bolo to užitočné (42)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod BanBao set 8779 Transportation Vysokozdvižný vozík