Návod Bauknecht TRKA-HP 7751 Sušička

Potrebujete návod na Bauknecht TRKA-HP 7751 Sušička? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.82 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Bauknecht TRKA-HP 7751 Sušička a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Bauknecht?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Prečo je bubon sušičky väčší ako bubon mojej práčky, hoci majú rovnaký objem? Overená
Na poriadne vysušenie bielizne potrebuje sušička vzduch. Na to je potrebný určitý priestor, a preto musí byť bubon väčší.

Bolo to užitočné (2868)
Aký je rozdiel medzi kondenzátorovou sušičkou a odvetrávanou sušičkou? Overená
V kondenzátorovej sušičke sa kondenzovaná vodná para odvádza a zhromažďuje vo vnútornom zásobníku. Vo vetranej sušičke je horúci vlhký vzduch odvádzaný cez hadicu, napríklad von z okna. Odvzdušnená sušička je lacnejšia ako kondenzačná sušička

Bolo to užitočné (719)
Môžem zložiť sušičku a práčku? Overená
Spravidla je možné priamo na seba položiť sušičku a práčku. Toto funguje iba s modelmi s predným plnením. Je však vhodné použiť na to vhodný doplnok. Toto zabráni vibráciám a vypadávaniu strojov a zabráni tiež poškodeniu spodného stroja.

Bolo to užitočné (563)
Môžem pripojiť sušičku k predlžovaciemu káblu? Overená
Spotrebiče, ktoré vyžadujú veľké množstvo energie, napríklad sušička, nemožno pripojiť ku všetkým predlžovacím káblom. Zistite, aká je spotreba energie sušiča, ktorá je uvedená vo wattoch, a skontrolujte, či to predlžovací kábel zvládne. Existujú predlžovacie káble s hrubšími káblami, ktoré sú vyrobené na manipuláciu s väčšími spotrebičmi.

Bolo to užitočné (430)
Aký je rozdiel v použití medzi práčkou so sušičkou a samostatnou práčkou a sušičkou? Overená
Najväčšou výhodou práčky so sušičkou je, že zaberá menej miesta. Samostatná sušička však bude schopná sušiť viac ako práčka so sušičkou. Práčka so sušičkou tiež spotrebuje relatívne viac energie a vyžaduje viac času.

Bolo to užitočné (426)

Loading…

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod Bauknecht TRKA-HP 7751 Sušička