Návod BEKO RFNE270E33WN Mraznička

Potrebujete príručku pre svoj BEKO RFNE270E33WN Mraznička? Nižšie si môžete bezplatne prezrieť a stiahnuť príručku vo formáte PDF v slovenskom jazyku. Tento produkt má momentálne 12 často kladené otázky, 1 komentár a má 2 hlasov s priemerným hodnotením produktu 0/100. Ak toto nie je manuál, ktorý chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Mraznička
Návod k použití
Komora zamrażalnika
Instrukcja użytkowania
Používateľská príručka
Mraznička
RFNE 270 E 33 WN
EN / CZ / PL / SK
58 5046 0000/AC
1/3
Freezer
User manual
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 4.51 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na BEKO RFNE270E33WN Mraznička a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s BEKO RFNE270E33WN Mraznička?
Áno Žiadny
0%
100%
2 hlasy

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o BEKO RFNE270E33WN Mraznička. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Luciano Massi 07-04-2023
Návod nešpecifikuje použitie zásuviek. Čo je to mraziaci priestor? Práve som si kúpil mrazničku RFNE270E33WN. Ďakujem

odpovedať | Bolo to užitočné (3) (Preložené Googlom)

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu BEKO RFNE270E33WN Mraznička papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať BEKO. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu BEKO RFNE270E33WN Mraznička v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka BEKO
Model RFNE270E33WN
Kategória Mrazničky
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 4.51 MB

Všetky príručky pre BEKO Mrazničky
Ďalšie príručky od Mrazničky

Často kladené otázky o BEKO RFNE270E33WN Mraznička

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ak chcem, aby bola moja mraznička chladnejšia, mala by som zvoliť vyššie alebo nižšie nastavenie? Overená

U väčšiny mrazničiek znamená vyššie nastavenie to, že stroj bude chladiť tvrdšie. Pri nižšom nastavení bude stroj chladiť menej tvrdo a teplota v mrazničke bude vyššia.

Bolo to užitočné (1920) Čítaj viac

Ako často by som mal rozmrazovať mrazničku? Overená

Pre optimálne využitie mrazničky je najlepšie ju rozmrazovať raz za 3 - 6 mesiacov. Ľad na vnútornej strane mrazničky zmenšuje dostupné miesto a zvyšuje spotrebu energie. Proces rozmrazovania je možné urýchliť vložením horúcej vody do zásuvky alebo umiestnením misiek s horúcou vodou do mrazničky.

Bolo to užitočné (894) Čítaj viac

Čo znamená NoFrost? Overená

Mrazničky, ktoré majú technológiu NoFrost, môžu udržiavať vzduch v mrazničke suchý, čo má za následok menšie vytváranie ľadu vo vnútri.

Bolo to užitočné (808) Čítaj viac

Kúpil som si novú mrazničku, môžem ju ihneď zapnúť? Overená

Nie, pred zapnutím musí mraznička stáť vo zvislej polohe najmenej 4 hodiny. Je to preto, lebo sa musí chladiaca kvapalina usadiť.

Bolo to užitočné (713) Čítaj viac

Môžem do mrazničky vložiť teplé jedlo alebo nápoje? Overená

Najlepšie nie. Teplota v mrazničke sa zvýši, čo negatívne ovplyvní ostatné predmety, ktoré sú vo vnútri uložené.

Bolo to užitočné (670) Čítaj viac

Môžem zmeniť smer otvárania dverí mojej mrazničky? Overená

Áno, takmer všetky stojace mrazničky ponúkajú možnosť umiestniť dvere na druhú stranu. Ako to urobiť, nájdete všeobecne v príručke.

Bolo to užitočné (632) Čítaj viac

Ako dlho trvá, kým mraznička po zapnutí dosiahne nastavenú teplotu? Overená

Závisí to od veľkosti, veku a modelu mrazničky. Môže trvať niekoľko hodín až 24 hodín, kým mraznička dosiahne nastavenú teplotu. Proces je možné urýchliť umiestnením tovaru, ktorý sa rýchlo kazí, do mrazničky.

Bolo to užitočné (630) Čítaj viac

Čo znamenajú hviezdy v mrazničke? Overená

Hviezdy označujú mraziacu kapacitu. 1 hviezdička označuje mraziacu kapacitu až do -6 ° C. Vďaka tomu je mraznička vhodná na výrobu kociek ľadu alebo na skladovanie predtým zmrazeného tovaru až na dva týždne. Čerstvé potraviny sa nedajú zmraziť. 2 hviezdičky označujú mraziacu kapacitu až do -12 ° C. Vďaka tomu je mraznička vhodná na uskladnenie predtým zmrazeného tovaru až na dva mesiace. Čerstvé potraviny sa nedajú zmraziť. 3 hviezdičky označujú mraziacu kapacitu až do -18 ° C. Vďaka tomu je mraznička vhodná

Bolo to užitočné (621) Čítaj viac

Koľko miesta by som mal nechať medzi mrazničkou a stenou? Overená

Na zaistenie dobrého vetrania je najlepšie nechať na oboch stranách a na zadnej strane mrazničky najmenej 5 cm voľného miesta.

Bolo to užitočné (406) Čítaj viac

Dvere mojej mrazničky sa nebudú dobre zatvárať, prečo to tak je? Overená

Dve najbežnejšie príčiny sú to, že mraznička nie je vyrovnaná a že je poškodené tesnenie dverí alebo sú na ňom zvyšky jedla. Uistite sa, že je mraznička v rovine a skontrolujte tesnenie dverí. Ak je to potrebné, tesnenie vymeňte.

Bolo to užitočné (360) Čítaj viac

Na gumových tesneniach mrazničky je pleseň, čo mám robiť? Overená

Gumené tesnenia sa v skutočnosti nenachádzajú vo vnútri mrazničky, a preto sú teplejšie. To umožňuje množenie baktérií a tvorbu plesní. Gumy pravidelne čistite, aby ste tomu zabránili.

Bolo to užitočné (213) Čítaj viac

Čo je R-410A? Overená

R-410A je chladiaci prostriedok, ktorý sa používa v zariadeniach chladiacich až na 0 ° C, ako sú chladničky a klimatizácie. Jedná sa o náhradu starších chladiacich látok a nepoškodzuje ozónovú vrstvu.

Bolo to užitočné (200) Čítaj viac
Návod BEKO RFNE270E33WN Mraznička

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie