Návod BenQ BL902TM LED monitor

Potrebujete návod na BenQ BL902TM LED monitor? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 3.15 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na BenQ BL902TM LED monitor a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky BenQ?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môžem sám opraviť mŕtvy pixel? Overená
Je rozdiel medzi mŕtvym pixelom a zaseknutým pixelom. Uviaznutý pixel je stále farebný a možno ho opraviť pôsobením ľahkého tlaku presne na pixel, kým sa sám neobnoví. Mŕtvy pixel je vždy čierny alebo biely a nemôžete ho opraviť sami.

Bolo to užitočné (26)
Čo znamená HDMI? Overená
HDMI je skratka pre High-Definition Multimedia Interface. HDMI je pripojenie na odosielanie vysokokvalitného videa a zvuku z jedného zariadenia do druhého.

Bolo to užitočné (21)
Aký je kontrastný pomer? Overená
Kontrastný pomer hovorí, ako ďaleko je najbelšia biela od najčiernejšej čiernej. Kontrastný pomer napríklad 400: 1 znamená, že najčiernejšia čierna na obrazovke je 400-krát tmavšia ako najbelšia biela. Vysoký kontrastný pomer prispieva k ostrosti obrazu.

Bolo to užitočné (14)
Ako zmeriam palce môjho LED monitora? Overená
Meranie palcov na vašom LED monitore sa vykonáva meraním uhlopriečnej vzdialenosti napríklad medzi ľavým horným rohom a pravým dolným rohom obrazovky (nie okrajom). Jeden palec sa rovná 2,54 centimetra, takže keď meriate 99 centimetrov, znamená to, že váš LED monitor je 39 palcov.

Bolo to užitočné (11)
Aký je rozdiel medzi LCD a LED? Overená
Obidve techniky používajú obrazovku LCD, ktorá sama o sebe nevydáva žiadne svetlo. Rozdiel je v osvetlení za obrazovkou. V prípade LCD obrazoviek sa to deje pomocou CCFL (žiarivka so studenou katódou) a LED využíva LED svetlá.

Bolo to užitočné (10)
Ako môžem správne vyčistiť svoj LED monitor? Overená
Vypnite televízor a utrite prach a nečistoty z obrazovky handričkou z mikrovlákna. Nepoužívajte papier, pretože by to mohlo spôsobiť škrabance. Netlačte príliš veľa, inak by ste mohli pixely poškodiť. Použite špecializovaný prací prostriedok alebo si ho pripravte zmiešaním 1 dielu octu s 1 dielom vody. Navlhčite handričku saponátom a vyčistite obrazovku. Uistite sa, že utierka nie je príliš mokrá. Odstráňte škvrny rotačnými pohybmi. Obrazovku osušte druhou handričkou z mikrovlákna, aby ste zabránili pruhom.

Bolo to užitočné (10)

Loading…

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod BenQ BL902TM LED monitor