Návody na Kellys Cyklopočítače

Ďalej sú uvedené všetky modely Kellys Cyklopočítače, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Prečo musím zadať veľkosť svojho kolesa? Overená

Na výpočet prejdenej vzdialenosti použije cyklistický počítač počet otáčok. Počet otáčok vynásobený veľkosťou kolesa sa rovná prejdenej vzdialenosti.

Bolo to užitočné (4074) Čítaj viac

Batéria v mojom prístroji je oxidovaná. Môžem ju napriek tomu bezpečne používať? Overená

Ja, zariadenie sa dá stále bezpečne používať. Najskôr vyberte oxidizdovú batériu. Nikdy na to nepoužívajte holé ruky. Potom vyčistite priehradku na batérie vatovým tampónom namočeným v octe alebo citrónovej šťave. Nechajte zaschnúť a vložte nové batérie.

Bolo to užitočné (693) Čítaj viac

Koľko kilometrov je jeden kilometer? Overená

Jeden kilometer sa rovná 0,621 míle. Desať kilometrov robí 6,21 míle. Jedna míľa sa rovná 1 609 kilometrom. Desať míľ predstavuje 16,09 kilometra.

Bolo to užitočné (692) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod Kellys Counter KLS Cyklopočítač
Hamřík Miroslav 09-08-2023
Dobrý deň kúpil som si tento tachometer ale prekvapila ma veľkosť písma v návode papierovom je to odporné ako je to mrnavo napísané nabudúce nekúpiť.


(Preložené Googlom)
Kellys Counter KLS Cyklopočítač
Návod Kellys Counter KLS Cyklopočítač
Varga Ferenc 10-05-2023
Bohužiaľ, hodinky nič nezaznamenajú ani po výmene batérií


(Preložené Googlom)
Kellys Counter KLS Cyklopočítač
Návod Kellys ReckON Cyklopočítač
Łukasz 08-05-2023
Zadávam obvod kolesa na odo a po prejdení vzdialenosti sa zvyšuje kilometrový výkon odo, čím sa mení obvod kolesa. Pomoc


(Preložené Googlom)
Kellys ReckON Cyklopočítač
Návod Kellys Counter KLS Cyklopočítač
Lothar Nickel 27-02-2023
Mechanické pripevnenie držiaka cyklopočítača je jednoduché. Sprievodný návod na obsluhu, najmä na programovanie zobrazovacieho panelu, je veľmi, veľmi zlý. Začína to veľkosťou písma, ktoré je príliš malé, a končí nedefinovateľnými krokmi vysvetlenia programovania. Lepšie sú akékoľvek montážne pokyny IKEA. Načo je počítač, keď je programovanie tak zle vysvetlené. Nákup tohto zariadenia sa absolútne neodporúča.


(Preložené Googlom)
Kellys Counter KLS Cyklopočítač
Návod Kellys Digit Cyklopočítač
Maciej 23-07-2022
Prosím, poraďte mi, ako nastaviť čas v počítadle KELLYS DIRECT? Ďakujem mnohokrát.


(Preložené Googlom)
Kellys Digit Cyklopočítač