Návody na Makita Elektrické bicykle

Ďalej sú uvedené všetky modely Makita Elektrické bicykle, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako často by som mal namazať svoju cyklistickú reťaz? Overená
Pri bežnom používaní je najlepšie reťaz namazať raz za mesiac. V prípade silného používania túto frekvenciu zvýšte. Namažte aj po cestách v silnom daždi alebo väčšom množstve prachu.

Bolo to užitočné (176)
Aký je správny tlak v pneumatikách pre bicykel? Overená
Pneumatiku na bicykel je potrebné poriadne nahustiť. Presný tlak sa môže líšiť pre každý bicykel a značku, ale všeobecne je dobré použiť minimálne 3,5 až 4,5 baru. Ideálny tlak je často uvedený na pneumatike.

Bolo to užitočné (121)
Čo hovorí veľkosť kolesa na môj bicykel? Overená
S väčším kolesom prejdete jediným otočením väčšiu vzdialenosť. Bez ďalších prevodov alebo inej pomoci to bude často tiež stáť viac úsilia. Nie je preto pravda, že bicykle s väčšími kolesami pôjdu rýchlejšie.

Bolo to užitočné (66)
Pneumatiky na mojom bicykli sú ploché, aj keď som bicykel dlho nepoužíval, prečo je to tak? Overená
Pneumatiky pre bicykle sú vyrobené z gumy. Jedná sa o prírodný produkt, ktorý je náchylný na vysušenie. Môže sa to stať v dôsledku vystavenia slnečnému žiareniu alebo v dôsledku dlhého časového obdobia. Vyschnutá pneumatika môže počas prvej jazdy prasknúť alebo sa môže vybiť.

Bolo to užitočné (65)