Manuály pre F.LLI Menabo Nosiče na bicykel

Ďalej sú uvedené všetky modely F.LLI Menabo Nosiče na bicykel, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako rýchlo môžem jazdiť s nosičom bicyklov pripevneným k autu? Overená

Spravidla neexistuje presný limit. Nosič bicyklov však môže ovplyvniť zážitok z jazdy. Preto sa odporúča neprekročiť 130 kilometrov za hodinu.

Bolo to užitočné (906) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod F.LLI Menabo Race 2 Nosič na bicykel
JLM 05-07-2021
kupil som si menabo alcor race 2 .. velmi dobry vyrobok ale mam problem ho nasadit na spojovaciu gulu .. treba stale otacat cifernikom do jedneho ci druheho smeru aby sa dala dole zamykacia rucka..davat ja ten tip, aby som nestratil zakaždým 15 minút..ďakujem


(Preložené Googlom)
F.LLI Menabo Race 2 Nosič na bicykel
Návod F.LLI Menabo Race 2 Nosič na bicykel
Birgit Wessel 03-03-2020
Existuje pre tento produkt rozšírenie koľajníc?


(Preložené Googlom)
F.LLI Menabo Race 2 Nosič na bicykel