Manuály pre Skladacie bicykle

Ďalej sú uvedené všetky značky Skladacie bicykle, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aký je správny tlak v pneumatikách pre bicykel? Overená

Pneumatiku na bicykel je potrebné poriadne nahustiť. Presný tlak sa môže líšiť pre každý bicykel a značku, ale všeobecne je dobré použiť minimálne 3,5 až 4,5 baru. Ideálny tlak je často uvedený na pneumatike.

Bolo to užitočné (138) Čítaj viac

Ako často by som mal namazať svoju cyklistickú reťaz? Overená

Pri bežnom používaní je najlepšie reťaz namazať raz za mesiac. V prípade silného používania túto frekvenciu zvýšte. Namažte aj po cestách v silnom daždi alebo väčšom množstve prachu.

Bolo to užitočné (60) Čítaj viac

Čo hovorí veľkosť kolesa na môj bicykel? Overená

S väčším kolesom prejdete jediným otočením väčšiu vzdialenosť. Bez ďalších prevodov alebo inej pomoci to bude často tiež stáť viac úsilia. Nie je preto pravda, že bicykle s väčšími kolesami pôjdu rýchlejšie.

Bolo to užitočné (47) Čítaj viac

Pneumatiky na mojom bicykli sú ploché, aj keď som bicykel dlho nepoužíval, prečo je to tak? Overená

Pneumatiky pre bicykle sú vyrobené z gumy. Jedná sa o prírodný produkt, ktorý je náchylný na vysušenie. Môže sa to stať v dôsledku vystavenia slnečnému žiareniu alebo v dôsledku dlhého časového obdobia. Vyschnutá pneumatika môže počas prvej jazdy prasknúť alebo sa môže vybiť.

Bolo to užitočné (37) Čítaj viac