Manuály pre Tabule výsledkov

Ďalej sú uvedené všetky značky Tabule výsledkov, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môj skúter prestal bežať počas jazdy, čo mám robiť? Overená

Počas servisných kontrol je potrebné skontrolovať a správne namontovať ventil skútra. Ak sa tak nestane správne alebo vôbec, skúter sa môže prehriať v dôsledku neoptimálneho spaľovania paliva. Nechajte ventily správne namontovať.

Bolo to užitočné (636) Čítaj viac

Aký je správny tlak v pneumatikách pre skúter? Overená

Pneumatiku pre skúter je potrebné poriadne nahustiť. Presný tlak sa môže líšiť pre každú kolobežku a značku. Všeobecne je dobré použiť minimálne 2,1 baru pre prednú pneumatiku a 2,5 baru pre zadnú pneumatiku. Ideálny tlak je často uvedený na pneumatike.

Bolo to užitočné (500) Čítaj viac