Návod Blaupunkt CRP8BK Rádiobudík

Potrebujete návod na Blaupunkt CRP8BK Rádiobudík? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 2.19 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Blaupunkt CRP8BK Rádiobudík a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s Blaupunkt CRP8BK Rádiobudík?
Áno Žiadny
50%
50%
2 hlasy

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu Blaupunkt CRP8BK Rádiobudík papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať Blaupunkt. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu Blaupunkt CRP8BK Rádiobudík v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka Blaupunkt
Model CRP8BK
Kategória Rádiobudíky
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 2.19 MB

Všetky príručky pre Blaupunkt Rádiobudíky
Ďalšie príručky od Rádiobudíky

Často kladené otázky o Blaupunkt CRP8BK Rádiobudík

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Čo znamená AM a PM? Overená
AM znamená Ante Meridiem a naznačuje, že je čas do poludnia. PM znamená Post Meridiem a naznačuje, že je čas po poludní.

Bolo to užitočné (223) Čítaj viac
Čo je GMT? Overená
GMT znamená greenwichský stredný čas (niekedy sa nazýva UTC, čo znamená koordinovaný svetový čas). Je čas na zemepisnú dĺžku 0, ktorá prechádza cez Greenwich neďaleko Londýna.

Bolo to užitočné (131) Čítaj viac
Aký je rozdiel medzi FM a AM? Overená
FM a AM sú obe formy modulácie používané na prenos signálu. FM znamená Frekvenčná modulácia a AM znamená Amplitude Modulation. AM je najstaršia forma modulácie. Najväčší rozdiel je v tom, že signál FM je oveľa silnejší ako signál AM.

Bolo to užitočné (131) Čítaj viac

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o Blaupunkt CRP8BK Rádiobudík. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Návod Blaupunkt CRP8BK Rádiobudík