Návod Bosch GTS 635-216 Stolová píla

Potrebujete návod na Bosch GTS 635-216 Stolová píla? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 9.28 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Bosch GTS 635-216 Stolová píla a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Bosch?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Yıldoğan körhasan 31-12-2021
mrb Bosch Bench Type Saw GTS 635-216 Kúpil som tento stroj, ale nezastaví sa na 90 stupňoch.Píla je naklonená doľava asi o 2 milimetre, ako to doladiť, chcem sa informovať, ďakujem

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
[email protected] 10-06-2022
najlepšie, pre stolovú pílu bosch gts365 už nemôže zdvihnúť alebo spustiť pílový kotúč, ovládacie koliesko sa stále otáča, systém sa zasekol. Neviem, či som urobil niečo zle, ale ovládanie tohto bolo vždy tuhé a teraz je úplne zaseknuté. Viete mi s tým prosím pomôcť alebo poradiť? Ďakujem

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Návod Bosch GTS 635-216 Stolová píla