Návod Braun FS 3000 WH TributeCollection Parný hrniec

Potrebujete návod na Braun FS 3000 WH TributeCollection Parný hrniec? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 3.05 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Braun FS 3000 WH TributeCollection Parný hrniec a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Braun?
Áno Žiadny
100%
0%
4 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako si pripravím ryžu v parnom hrnci? Overená
To je možné vložením ryže do misky a vložením misky do parného hrnca. Niektoré modely sa dodávajú s vhodnou miskou. Doba varenia sa môže líšiť medzi značkami a modelmi.

Bolo to užitočné (297)
Je v plastoch použitých vo výrobkoch Braun nejaké BPA? Overená
Spoločnosť Braun naznačuje, že vo všetkých výrobkoch sa nepoužívajú BPA v častiach, ktoré môžu prísť do styku s potravinami.

Bolo to užitočné (242)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod Braun FS 3000 WH TributeCollection Parný hrniec