Návod - Camry CR 2821 Strojček na vlasy

Potrebujete návod na Camry CR 2821 Strojček na vlasy? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 3.16 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Camry CR 2821 Strojček na vlasy a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Camry?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Čo znamenajú veľkosti strojčeka? Overená
Veľkosti strojčeka všeobecne označujú množstvo vlasov, ktoré po ostrihaní zostane. Čím vyššie číslo, tým dlhší účes.

Bolo to užitočné (20)
Môžem použiť strojček na vlasy na mokré vlasy? Overená
Nikdy nepoužívajte zastrihávač vlasov na mokré vlasy. Strihač vlasov sa môže zaseknúť a spôsobiť bolesť. Voda môže tiež spôsobiť hrdzanie čepele zastrihávača vlasov.

Bolo to užitočné (3)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod pôvodne vydala spoločnosť Camry.