Návod Candy CCT3L517FS Chladnička s mrazničkou

Potrebujete príručku pre svoj Candy CCT3L517FS Chladnička s mrazničkou? Nižšie si môžete bezplatne prezrieť a stiahnuť príručku vo formáte PDF v slovenskom jazyku. Tento produkt má momentálne 16 často kladené otázky, 1 komentár a má 0 hlasov. Ak toto nie je manuál, ktorý chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

USER MANUAL
CITY COMBI
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 2.74 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Candy CCT3L517FS Chladnička s mrazničkou a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s Candy CCT3L517FS Chladnička s mrazničkou?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o Candy CCT3L517FS Chladnička s mrazničkou. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Канди 23-06-2024
Prečo voda vo fľaši nezamrzne v mrazničke

odpovedať | Bolo to užitočné (1) (Preložené Googlom)

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu Candy CCT3L517FS Chladnička s mrazničkou papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať Candy. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu Candy CCT3L517FS Chladnička s mrazničkou v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka Candy
Model CCT3L517FS
Kategória Chladničky s mrazničkou
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 2.74 MB

Všetky príručky pre Candy Chladničky s mrazničkou
Ďalšie príručky od Chladničky s mrazničkou

Často kladené otázky o Candy CCT3L517FS Chladnička s mrazničkou

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ak chcem, aby bola chladnička s mrazničkou chladnejšia, mám zvoliť vyššie alebo nižšie nastavenie? Overená

U väčšiny chladničiek s mrazničkami znamená vyššie nastavenie to, že stroj bude chladiť tvrdšie. Pri nižšom nastavení bude stroj chladiť menej tvrdo a teplota v chladničke s mrazničkou bude vyššia.

Bolo to užitočné (7357) Čítaj viac

Môžem zmeniť smer otvárania dverí mojej chladničky s mrazničkou? Overená

Áno, takmer všetky stojace chladničky a mrazničky ponúkajú možnosť umiestniť dvere na druhú stranu. Ako to urobiť, nájdete všeobecne v príručke.

Bolo to užitočné (4002) Čítaj viac

Aké je najlepšie nastavenie teploty pre chladničku? Overená

Zo zdravotného hľadiska sú teploty medzi 3 ℃ a 4 ℃ najlepšie. Pri týchto teplotách je obmedzený rast baktérií a plesní.

Bolo to užitočné (3230) Čítaj viac

Odtokový otvor v mojej chladničke s mrazničkou je znečistený / upchatý, ako ho vyčistím? Overená

Existujú špeciálne čistiace zariadenia, ktoré je možné vykonať, ale je tiež možné odstrániť upchatie alebo nečistoty vatovým tampónom. Aby ste udržali odtokový otvor čistý a zabránili zápachu, je vhodné dať do odtoku kvapku chlórového bielidla 4 krát ročne.

Bolo to užitočné (2964) Čítaj viac

Ako často by som mal rozmrazovať mrazničku? Overená

Pre optimálne využitie mrazničky je najlepšie ju rozmrazovať raz za 3 - 6 mesiacov. Ľad na vnútornej strane mrazničky zmenšuje dostupné miesto a zvyšuje spotrebu energie. Proces rozmrazovania je možné urýchliť vložením horúcej vody do zásuvky alebo umiestnením misiek s horúcou vodou do mrazničky.

Bolo to užitočné (2400) Čítaj viac

Moja chladnička s mrazničkou vydáva bublavý zvuk, je to normálne? Overená

Moderné chladničky a mrazničky využívajú ekologický chladiaci prostriedok. Počas procesu ochladzovania sa táto látka mení na plyn, ktorý môže spôsobiť bublanie a / alebo syčanie. To je úplne normálne.

Bolo to užitočné (2159) Čítaj viac

Kúpil som si novú chladničku s mrazničkou, môžem ju ihneď zapnúť? Overená

Nie, pred zapnutím musí chladnička s mrazničkou stáť vo zvislej polohe najmenej 4 hodiny. Je to preto, lebo sa musí chladiaca kvapalina usadiť.

Bolo to užitočné (1433) Čítaj viac

Je normálne, že sa na zadnej stene mojej chladničky s mrazničkou tvoria kvapky vody alebo ľadu? Overená

Áno, je to úplne normálny jav. Vlhkosť, ktorá vstupuje do chladničky s mrazničkou teplým vzduchom alebo produktmi, sa bude usadzovať na najchladnejšej časti, ktorou je zadná stena. Pretože zadná stena môže dosiahnuť teploty pod bodom mrazu, kvapky z času na čas zamrznú. Keď je chladnička s mrazničkou nečinná, kvapky sa topia a odtekajú do odtoku z chladničky s mrazničkou.

Bolo to užitočné (1117) Čítaj viac

Dvierka mojej chladničky s mrazničkou sa nebudú dobre zatvárať, prečo? Overená

Dve najbežnejšie príčiny sú to, že chladnička s mrazničkou nie je vyrovnaná a že je poškodené tesnenie dverí alebo sú na ňom zvyšky jedla. Uistite sa, že je chladnička s mrazničkou v rovine a skontrolujte tesnenie dverí. Ak je to potrebné, tesnenie vymeňte.

Bolo to užitočné (978) Čítaj viac

Koľko miesta by som mal nechať medzi chladničkou s mrazničkou a stenou? Overená

Na zabezpečenie dobrého vetrania je najlepšie nechať na oboch stranách a na zadnej strane chladničky s mrazničkou najmenej 5 cm voľného miesta.

Bolo to užitočné (914) Čítaj viac

Čo znamenajú hviezdy v mrazničke? Overená

Hviezdy označujú mraziacu kapacitu. 1 hviezdička označuje mraziacu kapacitu až do -6 ° C. Vďaka tomu je mraznička vhodná na výrobu kociek ľadu alebo na skladovanie predtým zmrazeného tovaru až na dva týždne. Čerstvé potraviny sa nedajú zmraziť. 2 hviezdičky označujú mraziacu kapacitu až do -12 ° C. Vďaka tomu je mraznička vhodná na uskladnenie predtým zmrazeného tovaru až na dva mesiace. Čerstvé potraviny sa nedajú zmraziť. 3 hviezdičky označujú mraziacu kapacitu až do -18 ° C. Vďaka tomu je mraznička vhodná

Bolo to užitočné (700) Čítaj viac

Ako dlho trvá, kým moja chladnička po zapnutí dosiahne nastavenú teplotu? Overená

Závisí to od veľkosti, veku a modelu chladničky. Môže trvať niekoľko hodín až 24 hodín, kým chladnička dosiahne nastavenú teplotu. Proces je možné urýchliť vložením tovaru, ktorý sa rýchlo kazí, do chladničky. Cítením vzduchu vo vnútri nie je možné správne merať teplotu v chladničke. Najlepším spôsobom, ako zistiť, či chladnička dosiahla nastavenú teplotu, je vložiť do chladničky pohár vody s teplomerom.

Bolo to užitočné (605) Čítaj viac

V mojej chladničke je kondenzácia, prečo? Overená

Príčin môže byť niekoľko. Môže byť poškodené tesnenie dverí, ktoré dovnútra chladničky prepúšťa vonkajší vzduch. Je tiež možné, že chladnička nie je vyrovnaná, čo bráni správnemu zatvoreniu dverí. Ďalšou príčinou je veľký rozdiel medzi teplotou v chladničke a vonku, keď sú dvere často otvárané.

Bolo to užitočné (505) Čítaj viac

Na gumových tesneniach mojej chladničky s mrazničkou je pleseň, čo mám robiť? Overená

Gumené tesnenia sa v skutočnosti nenachádzajú vo vnútri chladničky s mrazničkou, a preto sú teplejšie. To umožňuje množenie baktérií a tvorbu plesní. Gumy pravidelne čistite, aby ste tomu zabránili.

Bolo to užitočné (457) Čítaj viac

Čo je R-410A? Overená

R-410A je chladiaci prostriedok, ktorý sa používa v zariadeniach chladiacich až na 0 ° C, ako sú chladničky a klimatizácie. Jedná sa o náhradu starších chladiacich látok a nepoškodzuje ozónovú vrstvu.

Bolo to užitočné (457) Čítaj viac

Môžem do chladničky s mrazničkou vložiť teplé jedlo alebo nápoje? Overená

Najlepšie nie. Teplota vo vašej chladničke s mrazničkou stúpa, čo negatívne ovplyvňuje ostatné predmety, ktoré sú vo vnútri uložené.

Bolo to užitočné (455) Čítaj viac
Návod Candy CCT3L517FS Chladnička s mrazničkou

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie