Návod - Concept CK7070 Posilňovací stroj

Potrebujete návod na Concept CK7070 Posilňovací stroj? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 0.91 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Concept CK7070 Posilňovací stroj a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Concept?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Čo môže robiť multivarok? Overená
Multivarky sú vhodné na všetky druhy rôznych spôsobov varenia. Väčšina modelov môže variť, dusiť, grilovať, piecť, dusiť, vyprážať, grilovať a dusiť.

Bolo to užitočné (5)
Aký je rozdiel medzi multivarom a pomalým sporákom? Overená
Niektoré multifunkčné hrnce majú aj funkciu pomalého varenia, ale pomalý hrniec je zvyčajne iba pomalý hrniec, a preto je vhodný iba na pomalé varenie jedla.

Bolo to užitočné (0)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod pôvodne vydala spoločnosť Concept.