Návod CPA Halo 11 Mobilný telefón

Potrebujete návod na CPA Halo 11 Mobilný telefón? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 0.98 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na CPA Halo 11 Mobilný telefón a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s CPA Halo 11 Mobilný telefón?
Áno Žiadny
0%
100%
2 hlasy

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu CPA Halo 11 Mobilný telefón papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať CPA. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu CPA Halo 11 Mobilný telefón v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka CPA
Model Halo 11
Kategória Mobilné telefóny
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 0.98 MB

Všetky príručky pre CPA Mobilné telefóny
Ďalšie príručky od Mobilné telefóny

Často kladené otázky o CPA Halo 11 Mobilný telefón

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Moja SIM karta sa nezmestí na môj mobilný telefón, prečo to tak je? Overená
Existuje niekoľko veľkostí SIM kariet, bežné, mikro a nano. Je možné použiť adaptér alebo nechať SIM kartu zmenšiť.

Bolo to užitočné (1277) Čítaj viac
Môžem mobilný telefón používať, kým sa nabíja? Overená
Áno, mobilný telefón môžete používať, aj keď sa nabíja. Nabíjanie bude v takomto prípade pomalšie.

Bolo to užitočné (1201) Čítaj viac
Čo je to kód PUK? Overená
PUK je skratka pre osobný odblokovací kód a je potrebný na odblokovanie telefónu po trojnásobnom zadaní nesprávneho kódu PIN. Ak kód PUK už nie je k dispozícii, možno ho často požadovať od poskytovateľa.

Bolo to užitočné (605) Čítaj viac
Môj telefón je v dobrom stave, ale keď volám ľuďom, že ma majú problém počuť, prečo to tak je? Overená
Je možné, že sa v mriežke mikrofónu nahromadili nečistoty, ktoré stlmili zvuk. Najlepšie sa to čistí stlačeným vzduchom. Ak máte pochybnosti, dajte to urobiť odborníkom.

Bolo to užitočné (511) Čítaj viac
Je potrebné lítium-iónovú batériu pred ďalším nabitím vybiť? Overená
Nie, nie je to potrebné. U starších batérií to tak bolo. Lítium-iónové batérie je možné po použití nabiť a v prípade potreby ich z nabíjačky zložiť.

Bolo to užitočné (280) Čítaj viac
Keď pripojím svoje zariadenie k nabíjačke, nabíja sa zle alebo vôbec, prečo to tak je? Overená
Je možné, že sa v otvore, kde je pripojená nabíjačka, nahromadili nečistoty, ktoré bránia v správnom kontakte. Najlepšie sa to čistí stlačeným vzduchom. Ak máte pochybnosti, dajte to urobiť odborníkom.

Bolo to užitočné (268) Čítaj viac
Čo znamená IMEI? Overená
IMEI znamená International Mobile Equipment Identity a je (často) jedinečné číslo, ktoré sa používa na identifikáciu mobilných zariadení, ako sú tablety a smartphony, a na ich ochranu pred krádežou.

Bolo to užitočné (246) Čítaj viac
Čo mám robiť, keď pripojím k prístroju slúchadlá, ktoré nepracujú správne. Overená
Je možné, že sa v otvore, kde sú pripojené slúchadlá, nahromadili nečistoty, ktoré bránia v správnom kontakte. Najlepšie sa to čistí stlačeným vzduchom. Ak máte pochybnosti, dajte to urobiť odborníkom.

Bolo to užitočné (207) Čítaj viac
Batéria môjho telefónu sa rýchlo vybíja, keď som vonku, prečo je to tak? Overená
Lítium-iónové batérie nezvládajú nízke teploty. Ak sú vonkajšie teploty blízke mrazu, batéria sa vyčerpá rýchlejšie ako obvykle, a to aj bez použitia telefónu. Keď sa telefón vráti na izbovú teplotu, pravdepodobne bude ukazovať hodnotu batérie blízku tomu, čo bol.

Bolo to užitočné (203) Čítaj viac
Funguje bluetooth cez steny a stropy? Overená
Signál Bluetooth bude fungovať cez steny a strop, pokiaľ nie sú vyrobené z kovu. V závislosti od hrúbky a materiálu steny môže signál stratiť na sile.

Bolo to užitočné (189) Čítaj viac
Čo môžem najlepšie použiť na vyčistenie obrazovky môjho mobilného zariadenia? Overená
Najlepšie je použiť utierku z mikrovlákna, prípadne so špeciálnym čistiacim prostriedkom. Nikdy nepoužívajte kuchynské utierky alebo iné papierové utierky, pretože by to zanechalo škrabance!

Bolo to užitočné (186) Čítaj viac
Musím pred použitím ochrany obrazovky vyčistiť obrazovku svojho zariadenia? Overená
Áno, chránič obrazovky sa najlepšie pripevní na mastné a bezprašné povrchy.

Bolo to užitočné (180) Čítaj viac
Aký je najlepší spôsob dlhodobého skladovania lítium-iónovej batérie? Overená
Najlepší spôsob skladovania lítium-iónovej batérie je pri teplote od 5 do 45 stupňov Celzia. Tiež je dobré sa ubezpečiť, že batéria je nabitá na 67% skôr, ako bude uložená.

Bolo to užitočné (179) Čítaj viac
Čo znamená VoIP? Overená
VoIP je skratka pre Voice over IP (internetový protokol) a je to technológia, ktorá prenáša reč cez internet alebo iné siete IP.

Bolo to užitočné (179) Čítaj viac
Za akých podmienok bude moja lítium-iónová batéria optimálne fungovať? Overená
Lítium-iónové batérie fungujú optimálne pri teplote 5 až 45 stupňov Celzia. Pri veľmi chladnom alebo teplom počasí si môžete všimnúť, že batéria sa vybíja rýchlejšie. Nabíjanie sa neodporúča pri teplotách nižších ako 5 alebo vyšších ako 45 stupňov Celzia.

Bolo to užitočné (179) Čítaj viac

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o CPA Halo 11 Mobilný telefón. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Návod CPA Halo 11 Mobilný telefón