Návod - D-Link DAP-1320 Predlžovač signálu

Potrebujete návod na D-Link DAP-1320 Predlžovač signálu? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.37 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na D-Link DAP-1320 Predlžovač signálu a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky D-Link?
Áno Žiadny
31%
69%
16 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aký je rozdiel medzi predlžovačom dosahu a prístupovým bodom? Overená
Najväčší rozdiel je v tom, že prístupový bod je obvykle pripojený k modemu alebo smerovaču pomocou kábla. Predĺžovač dosahu zosilňuje existujúci bezdrôtový signál.

Bolo to užitočné (131)
Môžem pripojiť predlžovač dosahu k signálu iného predlžovača dosahu? Overená
Áno, je to možné u väčšiny modelov. Upozorňujeme, že kvalita opakovaného signálu môže byť nižšia ako pri priamom pripojení k smerovaču.

Bolo to užitočné (68)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod pôvodne vydala spoločnosť D-Link.