Manuály pre Kočíky

Ďalej sú uvedené všetky značky Kočíky, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aké sú výhody a nevýhody používania pneumatík na kočíku? Overená

Najväčšou výhodou vzduchových pneumatík na kočíku je, že sú veľmi pohodlné pre dieťa aj pre osobu tlačiacu kočík. Pneumatiky zabezpečujú tlmenie na nerovnom povrchu, napríklad v lese alebo na pláži. Nevýhodou je, že vzduchové pneumatiky môžu vybiehať.

Bolo to užitočné (232) Čítaj viac

Aké sú výhody a nevýhody používania penových pneumatík na kočíku? Overená

Najväčšou výhodou penových pneumatík na kočíku je, že nemôžu ísť na plocho. Penové pneumatiky tlmia o niečo menej ako vzduchové pneumatiky, sú však pohodlnejšie ako pevné pneumatiky. Mnoho moderných kočíkov používa kombináciu pevných pneumatík vpredu a penových pneumatík vzadu, vďaka čomu je kočík svižný a pohodlný.

Bolo to užitočné (142) Čítaj viac

Aké sú výhody a nevýhody používania pevných pneumatík na kočíku? Overená

Vďaka pevným pneumatikám je kočík veľmi agilný. Nevýhodou je, že plné pneumatiky poskytujú menšie tlmenie, a preto sú menej pohodlné ako vzduchové alebo penové pneumatiky.

Bolo to užitočné (137) Čítaj viac

Ktorý kočík je najlepší pre novorodenca? Overená

Pre novorodenca je predovšetkým dôležité, aby mohlo ležať. Pomáha to dýchaniu a rozvoju pľúc.

Bolo to užitočné (29) Čítaj viac

Do akého veku používate kočík? Overená

Vo všeobecnosti sa kočík používa do 36 mesiacov (3 roky).

Bolo to užitočné (23) Čítaj viac