Návody na BabyOno Odsávačky mlieka

Ďalej sú uvedené všetky modely BabyOno Odsávačky mlieka, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Je možné použiť odsávačku z druhej ruky? Overená
Ak je možné dezinfikovať časti, cez ktoré mlieko prechádza, napríklad ich prevarením, je bezpečné použiť odsávačku z druhej ruky. V ostatných prípadoch to nie je hygienické a neodporúča sa to.

Bolo to užitočné (29)
Ako dlho môžem uchovávať materské mlieko? Overená
To záleží od toho, kde ho máte uložené. Pri izbovej teplote vydrží 5-10 hodín. V chladničke môžete mlieko uchovávať čerstvé až 5 dní alebo až 3 mesiace v mrazničke. V mrazničke zostane materské mlieko čerstvé po dobu 3 - 6 mesiacov. Po zohriatí mlieka ho možno použiť až 1 hodinu. Ak je mlieko kyslo voniace, je najlepšie ho nepoužívať.

Bolo to užitočné (2)
Aký je rozdiel medzi odsávačkou s otvoreným a uzavretým systémom? Overená
Pri odsávačkách s uzavretým systémom mlieko neprichádza do styku s mechanizmom a prúdi priamo do zásobníka. Pri otvorenom systéme mlieko prúdi cez prsnú pumpu a potom do zásobníka. Preto je uzavretý systém hygienickejší a vyžaduje menej čistenia.

Bolo to užitočné (1)