Manuály pre Tristar Mrazničky

Ďalej sú uvedené všetky modely Tristar Mrazničky, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ak chcem, aby bola moja mraznička chladnejšia, mala by som zvoliť vyššie alebo nižšie nastavenie? Overená

U väčšiny mrazničiek znamená vyššie nastavenie to, že stroj bude chladiť tvrdšie. Pri nižšom nastavení bude stroj chladiť menej tvrdo a teplota v mrazničke bude vyššia.

Bolo to užitočné (1920) Čítaj viac

Ako často by som mal rozmrazovať mrazničku? Overená

Pre optimálne využitie mrazničky je najlepšie ju rozmrazovať raz za 3 - 6 mesiacov. Ľad na vnútornej strane mrazničky zmenšuje dostupné miesto a zvyšuje spotrebu energie. Proces rozmrazovania je možné urýchliť vložením horúcej vody do zásuvky alebo umiestnením misiek s horúcou vodou do mrazničky.

Bolo to užitočné (894) Čítaj viac

Čo znamená NoFrost? Overená

Mrazničky, ktoré majú technológiu NoFrost, môžu udržiavať vzduch v mrazničke suchý, čo má za následok menšie vytváranie ľadu vo vnútri.

Bolo to užitočné (808) Čítaj viac

Kúpil som si novú mrazničku, môžem ju ihneď zapnúť? Overená

Nie, pred zapnutím musí mraznička stáť vo zvislej polohe najmenej 4 hodiny. Je to preto, lebo sa musí chladiaca kvapalina usadiť.

Bolo to užitočné (713) Čítaj viac

Môžem do mrazničky vložiť teplé jedlo alebo nápoje? Overená

Najlepšie nie. Teplota v mrazničke sa zvýši, čo negatívne ovplyvní ostatné predmety, ktoré sú vo vnútri uložené.

Bolo to užitočné (670) Čítaj viac

Môžem zmeniť smer otvárania dverí mojej mrazničky? Overená

Áno, takmer všetky stojace mrazničky ponúkajú možnosť umiestniť dvere na druhú stranu. Ako to urobiť, nájdete všeobecne v príručke.

Bolo to užitočné (632) Čítaj viac

Ako dlho trvá, kým mraznička po zapnutí dosiahne nastavenú teplotu? Overená

Závisí to od veľkosti, veku a modelu mrazničky. Môže trvať niekoľko hodín až 24 hodín, kým mraznička dosiahne nastavenú teplotu. Proces je možné urýchliť umiestnením tovaru, ktorý sa rýchlo kazí, do mrazničky.

Bolo to užitočné (630) Čítaj viac

Čo znamenajú hviezdy v mrazničke? Overená

Hviezdy označujú mraziacu kapacitu. 1 hviezdička označuje mraziacu kapacitu až do -6 ° C. Vďaka tomu je mraznička vhodná na výrobu kociek ľadu alebo na skladovanie predtým zmrazeného tovaru až na dva týždne. Čerstvé potraviny sa nedajú zmraziť. 2 hviezdičky označujú mraziacu kapacitu až do -12 ° C. Vďaka tomu je mraznička vhodná na uskladnenie predtým zmrazeného tovaru až na dva mesiace. Čerstvé potraviny sa nedajú zmraziť. 3 hviezdičky označujú mraziacu kapacitu až do -18 ° C. Vďaka tomu je mraznička vhodná

Bolo to užitočné (621) Čítaj viac

Koľko miesta by som mal nechať medzi mrazničkou a stenou? Overená

Na zaistenie dobrého vetrania je najlepšie nechať na oboch stranách a na zadnej strane mrazničky najmenej 5 cm voľného miesta.

Bolo to užitočné (406) Čítaj viac

Dvere mojej mrazničky sa nebudú dobre zatvárať, prečo to tak je? Overená

Dve najbežnejšie príčiny sú to, že mraznička nie je vyrovnaná a že je poškodené tesnenie dverí alebo sú na ňom zvyšky jedla. Uistite sa, že je mraznička v rovine a skontrolujte tesnenie dverí. Ak je to potrebné, tesnenie vymeňte.

Bolo to užitočné (360) Čítaj viac

Na gumových tesneniach mrazničky je pleseň, čo mám robiť? Overená

Gumené tesnenia sa v skutočnosti nenachádzajú vo vnútri mrazničky, a preto sú teplejšie. To umožňuje množenie baktérií a tvorbu plesní. Gumy pravidelne čistite, aby ste tomu zabránili.

Bolo to užitočné (213) Čítaj viac

Čo je R-410A? Overená

R-410A je chladiaci prostriedok, ktorý sa používa v zariadeniach chladiacich až na 0 ° C, ako sú chladničky a klimatizácie. Jedná sa o náhradu starších chladiacich látok a nepoškodzuje ozónovú vrstvu.

Bolo to užitočné (200) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod Tristar KB-7442 Mraznička
reg pettit 27-04-2020
Mám novú mrazničku, nasadil som číslo 5 a motor zmĺkol, je to v poriadku


(Preložené Googlom)
Tristar KB-7442 Mraznička