Návody na Guzzanti Odvlhčovače

Ďalej sú uvedené všetky modely Guzzanti Odvlhčovače, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môžem odvlhčovač zapnúť ihneď po zakúpení? Overená
Nie, rovnako ako chladnička alebo mraznička by malo zariadenie stáť najmenej 2 hodiny vo vzpriamenej polohe, najlepšie však 24 hodín pred prvým zapnutím.

Bolo to užitočné (452)
Ako môžem správne prepraviť svoj odvlhčovač? Overená
Odvlhčovače by sa mali vždy prepravovať vo zvislej polohe a mali by byť dobre chránené. Akýkoľvek iný spôsob prepravy môže spôsobiť poškodenie zariadenia.

Bolo to užitočné (245)
Aká je ideálna vlhkosť vzduchu pre obytný priestor? Overená
Ideálna vlhkosť v dome je medzi 40-60%. Pri vyššej alebo nižšej vlhkosti sú plesne, baktérie a vírusy náchylnejšie na vznik a môžete pociťovať osobné nepohodlie.

Bolo to užitočné (245)