Manuály pre Tristar Odvlhčovače

Ďalej sú uvedené všetky modely Tristar Odvlhčovače, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môžem odvlhčovač zapnúť ihneď po zakúpení? Overená

Nie, rovnako ako chladnička alebo mraznička by malo zariadenie stáť najmenej 2 hodiny vo vzpriamenej polohe, najlepšie však 24 hodín pred prvým zapnutím.

Bolo to užitočné (670) Čítaj viac

Aká je ideálna vlhkosť vzduchu pre obytný priestor? Overená

Ideálna vlhkosť v dome je medzi 40-60%. Pri vyššej alebo nižšej vlhkosti sú plesne, baktérie a vírusy náchylnejšie na vznik a môžete pociťovať osobné nepohodlie.

Bolo to užitočné (503) Čítaj viac

Ako môžem správne prepraviť svoj odvlhčovač? Overená

Odvlhčovače by sa mali vždy prepravovať vo zvislej polohe a mali by byť dobre chránené. Akýkoľvek iný spôsob prepravy môže spôsobiť poškodenie zariadenia.

Bolo to užitočné (409) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod Tristar AC-5488 Odvlhčovač
Manuel 02-11-2019
vydáva veľa hluku


(Preložené Googlom)
Tristar AC-5488 Odvlhčovač