Návody na Pánty

Ďalej sú uvedené všetky značky Pánty, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aké panvice je možné použiť na indukčnej doske? Overená
Na indukčnej doske sa dajú všeobecne použiť všetky magnetické panvice. Takmer všetky nové panvice sú vhodné na indukciu.

Bolo to užitočné (1342) Čítaj viac
Moja varná doska má napájaciu zástrčku, do ktorej sa nezmestí bežná zásuvka, čo mám robiť? Overená
Mnoho elektrických varných dosiek (keramických aj indukčných) má inú zástrčku. Je to preto, lebo tieto spotrebiče vyžadujú veľa energie. Inštaláciu spotrebiča nechajte vykonať odborníkom.

Bolo to užitočné (1254) Čítaj viac
Prečo zapaľovanie v mojom rozsahu vydáva zvuk kliknutia? Overená
Ak bol rozsah vyčistený veľkým množstvom vody, mohli by gombíky navlhnúť a spustiť zapaľovanie. Gombíky nechajte zaschnúť. Ak problém pretrváva, mali by ste sa obrátiť na výrobcu.

Bolo to užitočné (1072) Čítaj viac