Návody na Parné čističe

Ďalej sú uvedené všetky značky Parné čističe, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môžem použiť parný čistič na drevené podlahy ako je laminát? Overená

Áno, ale drevené podlahy sú zraniteľnejšie ako napríklad dlaždice. Na parnom čističi použite najnižšie nastavenie a na zabránenie poškodenia použite handričku.

Bolo to užitočné (339) Čítaj viac

Nemôžem stlačiť tlačidlo/páčku pary, prečo je to tak? Overená

Niektoré parné čističe majú detskú poistku. Ak je toto aktivované, tlačidlo alebo páčka pary nebude fungovať. Ak chcete použiť parný čistič, deaktivujte detskú poistku.

Bolo to užitočné (4) Čítaj viac

Môj parný čistič vytvára veľmi málo pary, čo môžem robiť? Overená

Najprv skontrolujte nádobu na vodu, či je v nej dostatok vody. Ďalším dôvodom zníženého výkonu pary môže byť usadzovanie vodného kameňa. Informácie o tom, ako odstrániť vodný kameň z vášho modelu, nájdete v príručke vášho konkrétneho parného čističa.

Bolo to užitočné (2) Čítaj viac

Môžem v parnom čističi použiť čistiace prostriedky alebo iné chemikálie? Overená

Nie, čistiace prostriedky alebo iné chemikálie môžu poškodiť parný čistič a v mnohých prípadoch spôsobia stratu záruky na výrobok.

Bolo to užitočné (0) Čítaj viac