Návody na Práčky so sušičkou

Ďalej sú uvedené všetky značky Práčky so sušičkou, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Moja práčka so sušičkou vydáva veľa hluku a / alebo hlasno vibruje, čo s tým môžem urobiť? Overená
Je možné, že práčka so sušičkou nebola vyrovnaná. Môžete to urobiť úpravou nôh, aby bola dokonale vyrovnaná. Problém môže spôsobiť aj vloženie väčšieho množstva oblečenia do stroja. Pokiaľ nie sú príčinou vášho problému, mali by ste sa obrátiť na výrobcu.

Bolo to užitočné (1221)
Moja práčka so sušičkou vonia, čo s tým môžem urobiť? Overená
K dispozícii sú práčky so sušičkou so samočistiacimi vlastnosťami. Ak tieto funkcie nie sú k dispozícii, je možné pridať 100 ml bieleho octu alebo 100 g kryštálov sódy a nechať práčku so sušičkou spustiť program s 90 ℃.

Bolo to užitočné (463)
Aký je rozdiel v použití medzi práčkou so sušičkou a samostatnou práčkou a sušičkou? Overená
Najväčšou výhodou práčky so sušičkou je, že zaberá menej miesta. Samostatná sušička však bude schopná sušiť viac ako práčka so sušičkou. Práčka so sušičkou tiež spotrebuje relatívne viac energie a vyžaduje viac času.

Bolo to užitočné (253)
Môžem pripojiť práčku so sušičkou k predlžovaciemu káblu? Overená
Spotrebiče, ktoré vyžadujú veľké množstvo energie, napríklad práčka so sušičkou, nemožno pripojiť k všetkým predlžovacím káblom. Zistite, aká je spotreba energie práčky so sušičkou, ktorá je uvedená vo wattoch. Skontrolujte, či to predlžovací kábel zvládne. Existujú predlžovacie káble s hrubšími káblami, ktoré sú vyrobené na manipuláciu s väčšími spotrebičmi.

Bolo to užitočné (211)