Manuály pre Trisa Presovače

Ďalej sú uvedené všetky modely Trisa Presovače, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Čo hovorí mletie na kávu? Overená

Typ mletia výrazne určuje chuť kávy. Jemnejšie mletie všeobecne znamená silnejšiu chuť a hrubšie mletie jemnejšiu chuť. Výsledkom veľmi jemného zomletia môže byť horká káva.

Bolo to užitočné (488) Čítaj viac

Aký je najlepší spôsob skladovania kávy? Overená

Káva je najlepšie skladovať v čistej a vzduchotesnej plechovke.

Bolo to užitočné (141) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod Trisa Barista Plus Presovač
Lisbeth Absenger 23-06-2023
Kúpil som si stroj pred 3 dňami a už som si pripravil kávu z mletých zŕn. Mlynček: Káva je pomletá, ale nevyteká žiadna káva. Môže sa niekde niečo upchať?


(Preložené Googlom)
Trisa Barista Plus Presovač
Návod Trisa Barista Plus Presovač
levent öngün 10-08-2022
Keď funguje penová jednotka môjho prístroja na espresso Trisa, vybuchnú všetky domáce poistky, čo je možný problém s odporom. Aj keď som dlho hľadal, nenašiel som spoločnosť, ktorá by vedel poskytnúť servis na tento produkt, ktorý som si kúpil od Esse, môžete mi v tomto smere pomôcť?


(Preložené Googlom)
Trisa Barista Plus Presovač