Manuály pre Tristar Rúry

Ďalej sú uvedené všetky modely Tristar Rúry, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Moja rúra sa dostatočne nehreje, čo mám robiť? Overená

Termostat zaisťuje, aby sa rúry ohriali na určenú teplotu. Je pravdepodobné, že je termostat poškodený. Nechajte to vymeniť. V prípade pochybností kontaktujte výrobcu.

Bolo to užitočné (2747) Čítaj viac

Čo je to pyrolýza? Overená

Niektoré rúry sú vybavené funkciou pyrolýzy. Jedná sa o čistiaci systém, ktorý pri veľmi vysokých teplotách spaľuje nečistoty a tuk v rúre. Po pyrolýze budú všetky nečistoty premenené na popol a dajú sa ľahko odstrániť. Ak má rúra funkciu pyrolýzy, je vhodné ju používať 3 až 4 krát ročne, aby bola rúra čistá.

Bolo to užitočné (2677) Čítaj viac

Môžem pripraviť viac jedál súčasne pomocou väčšieho počtu grilovacích plechov? Overená

Technicky je to možné. Závisí však od druhu jedla, ak potrebujete upraviť čas prípravy alebo vymeniť tácky v polovici prípravy.

Bolo to užitočné (689) Čítaj viac

Keď používam rúru, často tam zostávajú zvyšky jedla, ktoré padajú na dno a spôsobujú dym. Ako tomu môžem zabrániť? Overená

Mnoho pecí sa dodáva s mriežkou aj s plechom na pečenie. Keď je jedlo pripravené na mriežke, pekáč je možné položiť na dno, aby sa zabránilo popáleniu zvyškov jedla a vzniku dymu.

Bolo to užitočné (660) Čítaj viac

Pri zahrievaní sa v rúre hromadí dym, prečo je to tak? Overená

V rúre pravdepodobne zostali zvyšky jedla po predchádzajúcom použití. Obzvlášť mastné zvyšky jedla môžu pri zahrievaní vytvárať dym. Rúru dôkladne vyčistite.

Bolo to užitočné (644) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod Tristar OV-1437 Rúra
jean rolland 09-01-2024
Je normálne, že červené svetlo svieti?


(Preložené Googlom)
Tristar OV-1437 Rúra
Návod Tristar OV-3625 Rúra
Norberto 16-08-2022
Moja rúra sa nezohrieva. Len s údermi niekedy volá


(Preložené Googlom)
Tristar OV-3625 Rúra
Návod Tristar OV-3615 Rúra
Jolanta Czarnacka 12-12-2021
Dokáže rúra Ov3615 ohrievať iba jeden ohrievač, horný alebo spodný, alebo má túto funkciu?


(Preložené Googlom)
Tristar OV-3615 Rúra
Návod Tristar OV-1437 Rúra
Nico de Krijger 25-06-2021
Tri vlny nikde v návode nie sú. Myslím, že ak naň nasadíte spodný gombík, môžete rúru predhriať. Pomocou horného gombíka potom môžete vyhľadať teplotu otáčaním, kým nezacvakne. To je počet stupňov v tej chvíli. Čím dlhšie necháte predhrievať, tým vyššia je teplota a môžete to skontrolovať kliknutím. Ak má správnu teplotu, môžete ho z vĺn odstrániť.


(Preložené Googlom)
Tristar OV-1437 Rúra
Návod Tristar OV-1437 Rúra
Ria van Diemen 01-06-2021
Mám kempingovú pec Tristar typ OV1437 a myslím si, že je to pekná priestranná rúra, no mám dve otázky, na ktoré si neviem odpovedať. 1.Ako môžem predhriať rúru a ako zistím, či bola dosiahnutá správna teplota. 2. Na stupnici gombíka času nie sú len minúty, ale aj tri vlny pod 0. Čo to znamená?


(Preložené Googlom)
Tristar OV-1437 Rúra