Návody na AEG-Electrolux Sporáky

Ďalej sú uvedené všetky modely AEG-Electrolux Sporáky, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Prečo zapaľovanie v mojom rozsahu vydáva zvuk kliknutia? Overená
Ak bol rozsah vyčistený veľkým množstvom vody, mohli by gombíky navlhnúť a spustiť zapaľovanie. Gombíky nechajte zaschnúť. Ak problém pretrváva, mali by ste sa obrátiť na výrobcu.

Bolo to užitočné (964)
Rúra v mojom sortimente sa dostatočne neohrieva, čo mám robiť? Overená
Termostat zaisťuje, aby sa rúry ohriali na určenú teplotu. Je pravdepodobné, že je termostat poškodený. Nechajte to vymeniť. V prípade pochybností kontaktujte výrobcu.

Bolo to užitočné (884)
Aké panvice je možné použiť na indukčnom rozsahu? Overená
Všeobecne všetky magnetické panvice možno použiť na indukčný rozsah. Takmer všetky nové panvice sú vhodné na indukciu.

Bolo to užitočné (784)
Môj rozsah má napájaciu zástrčku, ktorá sa nehodí do bežnej zásuvky, čo mám robiť? Overená
Mnoho elektrických rozsahov (keramických aj indukčných) má inú zástrčku. Je to preto, lebo tieto spotrebiče vyžadujú veľa energie. Inštaláciu spotrebiča nechajte vykonať odborníkom.

Bolo to užitočné (389)
Čo je to pyrolýza? Overená
Niektoré rúry sú vybavené funkciou pyrolýzy. Jedná sa o čistiaci systém, ktorý pri veľmi vysokých teplotách spaľuje nečistoty a tuk v rúre. Po pyrolýze budú všetky nečistoty premenené na popol a dajú sa ľahko odstrániť. Ak má rúra funkciu pyrolýzy, je vhodné ju používať 3 až 4 krát ročne, aby bola rúra čistá.

Bolo to užitočné (328)
Môžem pripraviť viac jedál súčasne pomocou väčšieho počtu grilovacích plechov? Overená
Technicky je to možné. Závisí však od druhu jedla, ak potrebujete upraviť čas prípravy alebo vymeniť tácky v polovici prípravy.

Bolo to užitočné (155)
Keď používam rúru, často tam zostávajú zvyšky jedla, ktoré padajú na dno a spôsobujú dym. Ako tomu môžem zabrániť? Overená
Mnoho pecí sa dodáva s mriežkou aj s plechom na pečenie. Keď je jedlo pripravené na mriežke, pekáč je možné položiť na dno, aby sa zabránilo popáleniu zvyškov jedla a vzniku dymu.

Bolo to užitočné (155)
Môžem pripojiť predlžovací kábel k dosahu? Overená
Spotrebiče, ktoré vyžadujú veľké množstvo energie, napríklad dosah, nie je možné pripojiť ku všetkým predlžovacím káblom. Zistite, aká je spotreba energie tohto rozsahu, ktorá je uvedená vo wattoch, a skontrolujte, či to predlžovací kábel zvládne. Existujú predlžovacie káble s hrubšími káblami, ktoré sú vyrobené na manipuláciu s väčšími spotrebičmi.

Bolo to užitočné (154)