Návody na Vinotéky

Ďalej sú uvedené všetky značky Vinotéky, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môžem uložiť červené a biele víno do tej istej skrinky na víno? Overená
Áno. Červené a biele víno sa podáva pri rôznych teplotách, ale ideálna skladovacia teplota je rovnaká a je 12 ° C.

Bolo to užitočné (245)
Ak chcem, aby bola chladnička s mrazničkou chladnejšia, mám zvoliť vyššie alebo nižšie nastavenie? Overená
U väčšiny chladničiek s mrazničkami znamená vyššie nastavenie to, že stroj bude chladiť tvrdšie. Pri nižšom nastavení bude stroj chladiť menej tvrdo a teplota v chladničke s mrazničkou bude vyššia.

Bolo to užitočné (162)
Kúpil som si novú skrinku na víno, môžem ju ihneď zapnúť? Overená
Nie, pred zapnutím musí byť skrinka na víno stáť vo zvislej polohe najmenej 4 hodiny. Je to preto, lebo sa musí chladiaca kvapalina usadiť.

Bolo to užitočné (140)
Ako dlho trvá, kým moja chladnička po zapnutí dosiahne nastavenú teplotu? Overená
Závisí to od veľkosti, veku a modelu chladničky. Môže trvať niekoľko hodín až 24 hodín, kým chladnička dosiahne nastavenú teplotu. Proces je možné urýchliť vložením tovaru, ktorý sa rýchlo kazí, do chladničky. Cítením vzduchu vo vnútri nie je možné správne merať teplotu v chladničke. Najlepším spôsobom, ako zistiť, či chladnička dosiahla nastavenú teplotu, je vložiť do chladničky pohár vody s teplomerom.

Bolo to užitočné (109)