Návody na Hyundai Meteostanice

Ďalej sú uvedené všetky modely Hyundai Meteostanice, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Moja meteorologická stanica predpovedala, že bude pršať, ale nestalo sa tak. Prečo? Overená
Predpoveď na meteorologickej stanici je založená na tlaku vzduchu. Nízky tlak vo všeobecnosti znamená zlé počasie a vysoký tlak znamená dobré počasie. Je možné, že vývoj počasia sa vyvíja inak, ako predpovedá tlak vzduchu.

Bolo to užitočné (1224)
Aké je najlepšie umiestnenie meteorologickej stanice a jej senzorov? Overená
Samotná meteorologická stanica je umiestnená vo vnútri a musí byť chránená pred zdrojmi tepla, ako sú kuchyňa, okná alebo elektrické spotrebiče. Samostatný snímač vonkajšej teploty musí byť umiestnený v tieni a najmenej 1,25 m nad zemou. Dažďový senzor je potrebné umiestniť na otvorenom priestranstve, kde môže vždy zachytávať dážď. Senzor vetra je tiež potrebné umiestniť na otvorenom priestranstve, aby všetky prekážky ovplyvňovali vietor.

Bolo to užitočné (199)
Moja meteorologická stanica má zrážkomer, dokáže merať aj množstvo snehu? Overená
Niektoré zrážkomery sú vybavené vykurovacím telesom, vďaka ktorému sa sneh topí a umožňuje jeho meranie. Bez vykurovacieho telesa sa zrážkomer zanesie a nie je možné vykonať žiadne meranie.

Bolo to užitočné (147)
Batéria v mojom prístroji je oxidovaná. Môžem ju napriek tomu bezpečne používať? Overená
Ja, zariadenie sa dá stále bezpečne používať. Najskôr vyberte oxidizdovú batériu. Nikdy na to nepoužívajte holé ruky. Potom vyčistite priehradku na batérie vatovým tampónom namočeným v octe alebo citrónovej šťave. Nechajte zaschnúť a vložte nové batérie.

Bolo to užitočné (145)
Môžem vymeniteľnú batériu nechať v zariadení dlhší čas? Overená
Vymeniteľné batérie môžu v prístroji zostať dlho, ak sa používa. Pri dlhodobom skladovaní zariadenia sa odporúča vybrať batérie, aby sa zabránilo oxidácii.

Bolo to užitočné (144)