Návody na Poschodové postele

Ďalej sú uvedené všetky značky Poschodové postele, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aká je minimálna hrúbka matraca? Overená
Pre všetky typy matracov sa odporúča mať hrúbku najmenej 16 cm, aby poskytovali dostatok pohodlia.

Bolo to užitočné (69)
Aká vzdialenosť by mala byť medzi vrchnou časťou horného matraca poschodovej postele a stropom? Overená
Na zabezpečenie optimálnej voľnosti pohybu je najlepšie ponechať medzi vrchnou časťou horného matraca a stropom najmenej 75 centimetrov.

Bolo to užitočné (55)
Akú údržbu potrebuje moja poschodová posteľ? Overená
Na predĺženie životnosti poschodovej postele a na zaistenie bezpečnosti vášho dieťaťa je dobré občas skontrolovať všetky skrutky a prípadne ich dotiahnuť.

Bolo to užitočné (40)
Aký je rozdiel medzi dreveným a kovovým rámom postele? Overená
Drevené rámy postelí sú zvyčajne pevnejšie ako kovové rámy postelí. To znamená, že pri kovovom ráme postele sa musí častejšie kontrolovať pevnosť a častejšie sa musia dotiahnuť skrutky.

Bolo to užitočné (13)