Manuály pre Rámy postele

Ďalej sú uvedené všetky značky Rámy postele, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aká je minimálna hrúbka matraca? Overená

Pre všetky typy matracov sa odporúča mať hrúbku najmenej 16 cm, aby poskytovali dostatok pohodlia.

Bolo to užitočné (424) Čítaj viac

Môžem použiť dvojitý matrac na manželskej posteli s individuálne nastaviteľným roštom? Overená

Nie. Nie je možné položiť dvojitý matrac na manželskú posteľ s individuálne roštom z roštu, pretože je možný výškový rozdiel medzi oboma polovicami. Každá polovica bude potrebovať jeden matrac. Nie je tiež možné použiť pokrývku dvojitých matracov.

Bolo to užitočné (241) Čítaj viac

Aký je rozdiel medzi rámom postele a pružinou? Overená

Rám postele drží iba matrac, ale neponúka žiadne tlmenie ani inú formu pohodlia. Krabicová pružina je nosič matraca, ktorý je vyplnený kovovými špirálami. Priestor medzi cievkami poskytuje dodatočné vetranie. Na vrch pružiny pridáte matrac a prípadne pokrývku matraca. Kombinácia taštičkovej pružiny a matraca poskytuje dobré rozloženie hmotnosti a dobré vetranie.

Bolo to užitočné (191) Čítaj viac

Aký je rozdiel medzi dreveným a kovovým rámom postele? Overená

Drevené rámy postelí sú zvyčajne pevnejšie ako kovové rámy postelí. To znamená, že pri kovovom ráme postele sa musí častejšie kontrolovať pevnosť a častejšie sa musia dotiahnuť skrutky.

Bolo to užitočné (179) Čítaj viac