Návody na Farelek Stropné ventilátory

Ďalej sú uvedené všetky modely Farelek Stropné ventilátory, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Záleží na tom, akým smerom sa otáča môj stropný ventilátor? Overená
Áno, záleží to na ročnom období. V teplejších ročných obdobiach by sa mal stropný ventilátor otáčať proti smeru hodinových ručičiek, aby stlačil studený vzduch nadol. Tento vzduch odparuje vlhkosť a vytvára chladiaci efekt. V chladnejších ročných obdobiach by sa mal stropný ventilátor otáčať v smere hodinových ručičiek, aby vytiahol studený vzduch nahor, čo bude tlačiť teplejší vzduch nadol.

Bolo to užitočné (65)